reklamı kapat

POPÜLER

nokia-5.1-plus

İki yeni Nokia 5.1 Plus için geri sayım başladı

İlk olarak Temmuz ayında Çin’de tanıtılan Nokia X5, daha sonra dünya genelinde farklı bir isimle (Nokia 5.1 Plus) kullanıma sunuldu.

Finlandiya merkezli şirket HMD Global, birkaç gün içinde piyasaya sürülecek iki yeni Nokia 5.1 Plus modelinin duyurulacağını duyurdu. Yeni Nokia 5.1 Plus telefonları, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile gelen orijinal modelden daha fazla hafızayı bünyesinde barındırıyor. 7 Şubat itibarıyla yurt dışında piyasaya sunulacağı açıklanan geliştirilmiş Nokia 5.1 Plus’ın 4 GB RAM’li ve 64 GB dahili hafızalı modeli 200 dolardan piyasaya sunulacak. Telefonun 6 GB RAM’li ve 64 GB hafızalı modelinin fiyatı ise 230 dolar olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 arka kameralı telefonu Nokia 9 dört gözle bekleniyor

Snapdragon 845 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz Nokia 9’da Snapdragon 855 işlemcisinin de olma ihtimali bulunuyor. Parmak izi sensörünün ana ekrana entegre edileceği söylenen telefonda 6 GB RAM’İn olacağı ifade ediliyor.

128 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği Nokia 9 PureView’da yer alması beklenen diğer özellikler arasında. Android 9 yüklü telefonun en dikkat çekici özelliğinin ise kamera tarafında yaşanacağı söyleniyor. 5’li Zeiss imzalı kamera sistemiyle fark yaratmasını beklediğimiz telefonun sunacağı kamera deneyimiyle başarılı olması bekleniyor. Hem detay hem de düşük ışık performansı açısından iyi bir performans sergilemesini beklediğimiz telefonun 24 Şubat’ta lanse edilmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Fiyatıyla fark yaratan Xiaomi Redmi Note 7