reklamı kapat

POPÜLER

Imgur yeni Android uygulamasını duyurdu

Web platformunun en meşhur fotoğraf paylaşım sitelerinden Imgur, yepyeni Android uygulamasını duyurdu. Daha kullanışlı ve daha stabil hale getirdiği uygulamasını duyuran fotoğraf paylaşım servisi, webden sonra mobil platformun da vazgeçilmezlerinden olmaya hazırlanıyor.

Bugün “meme” dediğimiz kavramların oluşmasında ve yaygınlaşmasında şüphesiz en büyük pay sahiplerinden biri Imgur. Her gün binlerce görsel oluşturulan site, yaratıcı bünyelerin en çok tercih ettiği servislerden. Yükleme hızının çoğu rakibine göre daha hızlı olması, arayüzünün sadeliği derken bugün internette karşılaştığımız görsellerin çoğu Imgur üzerinden oluşturuluyor. Bu başarısını mobil platformdan da devam ettirmek isteyen Imgur nihayetinde baştan aşağı yenilediği uygulamasını duyurmuş durumda. Android uygulaması olarak duyurulan güncellenmiş Imgur uygulamasının önümüzdeki dönemlerde iOS’e de gelmesi bekleniyor. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Imgur yeni Android uygulamasını duyurdu” için 3 cevap

  1. wuf dedi ki:

    keske sende arastirsaydin onlar 3. kisiler tarafindan yapilan Appler. Bu appi kendileri yapmis.

  2. Emre Çelik dedi ki:

    Bu arada iOS uygulaması Android’den önce güncellendi. Yeni bir güncelleme değil de ufak tefek bug fixler gelebilir ancak.

  3. fdsfsdfsdfsdfd dedi ki:

    teknonon.blogspot.com.tr