reklamı kapat

POPÜLER

Samsung kendi sosyal ağ uygulamasını duyurdu [Video]

SXSW 2016 etkinliğinde yeni teknoloji ve cihaz duyurularına devam eden Samsung, bir de Waffle adında bir sosyal ağ uygulaması duyurdu. Henüz tüm özelliklerini keşfedemeğimiz uygulama, fotoğraf paylaşım temelli bir uygulama görünümünde.

Biraz daha açmak gerekirse Waffle, fotoğraflar üzerinden hikayeler yaratabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması. Diyelim ki, tıpkı Waffle için yayınlanan reklamdaki gibi bir arkadaşınızın doğum gününü kutlamak istediniz ve bunun için bir pasta fotoğrafı çekip uygulama üzerinden paylaştınız. Daha sonra tüm arkadaşlarınız o fotoğraf üzerinde oynayıp kendi yorumuyla fotoğrafı bir kez daha paylaşıyor. Böyle böyle fotoğraf bambaşka bir hale geliyor ve Samsung’un “graffiti duvarı” şeklinde tanımladığı bir şeye dönüşüyor.

samsung-waffle-screen
Herkesin kendi perspektifini yansıttığı uygulama elbette trollemeye de epey müsait. Nitekim uygulama tutarsa ancak bu trolleme işi sayesinde tutabilir. Aksi halde uygulama mağazalarının listelerinde kaybolmaya yüz tutacaktır. Şu an için sadece Samsung uygulama marketinde bulunan uygulamanın kısa süre içinde Google Play ve App Store’a da gelmesi bekleniyor.