reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion Slim 7i oyuncu dizüstü

İnce gövdesi ve hafifliğiyle dikkat çeken oyuncu dizüstü: Lenovo Legion Slim 7i

Gövde boyutları ile dikkat çeken oyuncu dizüstü Lenovo Legion Slim 7i resmi olarak karşımızda. Lenovo bu modelinde sınırları gerçekten zorlamış.

Lenovo Legion Slim 7i, dünya devi firmanın oyun odaklı en son modeli ve aynı zamanda en taşınabilir seçeneklerden birisi. Gövde ağırlığı 1.86 kg olan dizüstü, tüm diğer Legion modellerinden daha ince. Burada açıklanan değer sadece 18mm seviyesinde ve bu gerçekten çok iyi. Peki bu kadar ince ve hafif bir oyuncu dizüstü güçsüz mü? Bunun cevabı elbette hayır. 15,6 inç ekranlı dizüstü bilgisayar gücünü en üstte Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q ekran kartından ve Intel Core i9-10980HK işlemciden alıyor. 32 GB RAM + 2 TB NVMe M.2 SSD ile özelleştirilebilen oyuncu dizüstü, en altta ise Intel Core i5-10300H işlemci, Nvidia GTX 1650 Ti ekran kartı ve 8GB DDR4 RAM kullanıyor. Full HD ekranı ister 60 Hz istenirse de 144 Hz alınabilecek olan Legion Slim 7i için 4K 60 Hz panel seçeneği de sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncu dizüstü Lenovo Legion Slim 7i gerçekten iddialı

Modelin en üst seviye versiyonu kaça satılacak henüz bilinmiyor. Ancak başlangıç fiyatı 1.329 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Dizüstünün önümüzdeki dönemde raflardaki yerini alacağını açıklanırken, cihazın Türkiye’de de satılması bekleniyor. Ancak bu konuda henüz bir açıklama yapılmış değil.

İlginizi Çekebilir

Oyun dünyası için yaratılan özel hiper otomobil