reklamı kapat

POPÜLER

Instagram etiket yapay zeka hashtag

Instagram paylaşımlarına uygun etiket bulamayanlara ücretsiz yapay zeka çözümü

Çektiğiniz harika fotoğrafları Instagram‘da paylaşırken “etiket (hashtag)” belirleme sorunu yaşıyorsanız üzülmeyin. Yapay zeka sayesinde bu sorun da tarih olmuş durumda.

Hashtag ya da etiketler Instagram dünyasındaki görünebilirliğiniz için büyük önem arz ediyor. Dünyanın fotoğraflarınızı görmesi için doğru etiketleri kullanmanız gerekiyor. Bu noktada global düşünmek önem arz ederken, ben bununla uğraşmam derseniz artık güzel bir çözüm bulunuyor. Photerloo tarafından hazırlanan internet sitesi, içerisine yüklediğiniz fotoğraflara otomatik olarak etiket önerileri yapıyor. Bunu yapay zeka altyapısından yardım alarak gerçekleştiren ücretsiz platform, fotoğrafı analiz ediyor ve görüldüğü kadarıyla çok iyi sonuçlar veriyor. Masaüstü yanında mobilden de çalışan site, sürükle bırak şeklindeki çalışma mantığıyla basit bir kullanım sunuyor. Etiket miktarını ayarlamanıza imkan tanıyan site, en popüler etiketler yerine fotoğrafa özel spesifik etiketler veriyor. Bu da site açıklamasına göre çok daha iyi sonuç veriyor.

Instagram etiket yapay zeka

Yapay zeka sayesinde artık Instagram hashtag‘leriyle uğraşmanıza gerek kalmıyor

Sunduğu kullanıcı deneyimi, ücretsiz olması ve önerileriyle beğeni toplayan internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Fotoğraflarımızı başkalarının görmesi için paylaşıyoruz ve bu yüzden de maksimum sayıda kişiye ulaşmaya çalışmamız gerekiyor. Popüler fotoğraf platformunda paylaşım yaparken hashtag kullanmaya mutlaka önem gösterin.