reklamı kapat

POPÜLER

Instagram’ın Windows Phone uygulaması tam 1 yıldır güncellenmedi

Windows Phone kullanıcıları uzun süre boyunca Instagram’ın telefonlarına gelmesini bekledi ve nihayet geçtiğimiz yıl uygulamaya kavuştu. Ancak Instagram’ın bu platforma yeterince destek vermemesi ve sorunları çözmemesi nedeniyle uygulama içerisinde yaşanan hatalar kullanıcıları çileden çıkartmaya başladı.

Son olarak geçtiğimiz yıl 22 Mart tarihinde güncellenen uygulama bugünlerde bir yılını doldurdu ve yaşlanmaya devam ediyor. Uzun süredir güncelleme almayan Instagram‘da video kaydetme ve yükleme özellikleri yer almıyor. Hatta uzun süredir iOS ve Android platformunda bulunan ve diğer kullanıcılara mesaj aracılığıyla fotoğraf ve video göndermeye yarayan direkt mesaj özelliği de henüz Windows Phone’daki uygulamada mevcut değil. Bir diğer yandan uygulama beta aşamasında olduğu için karşılaşılan birçok hata ve yavaşlık da büyük bir sorun teşkil ediyor. Uygulamanın ne zaman güncelleneceğiyle ilgili halen bir bilgi bulunmadığını da aktaralım.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Instagram’ın Windows Phone uygulaması tam 1 yıldır güncellenmedi” için 5 cevap

 1. garenyondem dedi ki:

  Windows Phone’un Instagram uygulaması değil, Instagram’ın Windows Phone uygulaması. Komik, haber değeri taşımayan zorlama bir yazı. Instagrama ulaşıp neden güncellenmediğini öğrenmeye çalışsaydınız en azından… Yarının konusu da “Linkedin’in Windows Phone uygulaması en son ne zaman güncellendi” olsun, benden tavsiye.

 2. Çağrı Bostancı dedi ki:

  Uygulama halen BETA olarak geçiyor ve Instagram kaynaklı bir sıkıntı. 6TAG diye son derece ve eksiksiz bir Instagram uygulamasının olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

 3. Emrah Bulur dedi ki:

  Çağrı doğru yolu buldun ve Windows Phone sevdasından vazgeçtin sanırım 🙂

 4. Çağrı Bostancı dedi ki:

  WP de kullanıyorum Android de 🙂 920 ile yazıyorum şuan

 5. Ali dedi ki:

  Niye gereksiz olsun. Diğer platformlarda sürekli güncelleme yapan instagram gibi popüler bir uygulamanın Windows platformunda güncellememe yapmaması gayet de haber değeri taşıyor.