reklamı kapat

POPÜLER

IWC

Intel’in süper lüks akıllı saati, New York Moda Haftası’nda tanıtılacak

Teknoloji devlerinin neredeyse hepsi bir akıllı saat tasarlıyor. Yarıştan geri kalmayacağını açıklayan en son firma ise Intel.

Ancak Intel’in yaklaşımı diğerlerinden daha farklı, zira bu defa tasarımı da teknoloji kadar öne çıkarmak isteyen firma, Opening Ceremony modaevi ve lüks perakendeci Barneys ile anlaşarak modaseverlerin elinden düşürmeyeceği bir cihaz tasarlamayı hedeflemiş. Üstelik saat tam da bu hedefe uygun şekilde New York Moda Haftası’nda tanıtılacak. Premium ve lüks ürün alıcısı ufak bir kitleye hitap ettiği belirtilen saat Intel ve moda markalarıyla ortak yürütülecek projelerle birlikte genişleyen bir seriye dönüşecek.

Cihazın fonksiyonlarına ilişkin bilgilerse epey kısıtlı. Önümüzdeki ay tanıtılacağı düşünülen cihazın sağlık ve fitness takibinin yanı sıra bildirim iletme özelliğine sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca cihazın ekranı da kavisli olacak. Büyük olasılıkla New York Moda Haftası’nda göreceğimiz cihazın tasarımı bakalım iddia edildiği kadar göz alıcı olacak mı?
* Haberde kullanılan görsel temsilidir.

YORUMLAR