reklamı kapat

POPÜLER

iOS 10, Super Mario Run çıkartmalarıyla geliyor

iPhone 7 lansmanının en ilgi çeken duyurularından biri olan Super Mario Run, mobil oyun olarak kalıyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. iOS 10, ücretsiz Mario çıkartmalarıyla –namıdiğer sticker’larla– geliyor.

Super Mario Run aralık ayına kadar indirilmeye sunulmayacak ancak iOS 10 ile beraber Mario çıkartmalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Apple’ın iOS 10 güncellemesiyle iMessage’ı canlandırma niyetli olduğunu biliyorduk. Nintedo iş birliği ise beraberinde Mario çıkartmalarını getiriyor. Sınırlı sayıda ücretsiz çıkartma olacağı düşünülünce Mario temalı olanların oldukça popüler olacağına süphe yok.

iMessage için hazırlanan çıkartmalar ise standart emojilerden biraz farklı. “Stickers” olarak geçen çıkartmaları ekranda mesajların üstüne ekleyebiliyor ya da gönderdiğiniz fotoğrafların üstüne yapıştırabiliyorsunuz. iOS 10 ve üzeri cihazlarla uyumlu olan Super Mario Run çıkartmalarını telefonlarını güncelleyen kullanıcılar App Store’dan* ücretsiz olarak indirebilir.

* Super Mario Run çıkartmaları şu an Türkiye’den indirilemiyor. Ücretsiz çıkartmaları yükleyebilmek için Amerika hesabı kullanabilirsiniz.