reklamı kapat

POPÜLER

Sabırsızlıkla beklenen Super Mario Run nihayet yayında! [Video]

Geçtiğimiz eylül ayında gerçekleşen iPhone 7 etkinliğinde tanıtılan Super Mario Run nihayet iOS platformunda indirmeye sunuldu. Oyun tutkunları tarafından merakla beklenen Super Mario Run Game Boy zamanlardaki Mario deneyimini yaşatıyor.

Oldukça basit ve eğlenceli oynanış yapısına sahip olan oyun daha önceki Mario oyunları gibi bağımlılık yaratıyor. Super Mario Run’da Mario sabit koşuşuna devam ederken oyuncular ekrana dokunarak Mario’yu zıplatabiliyor ve Mario’nun engelleri aşmasına yardım edebiliyor. Dünyanın dört bir tarafındaki oyunculara ya da arkadaşlarınıza karşı yarışacağınız oyunda süreniz dolana kadar ölmeden altınları toplamaya çalışıyorsunuz.

Sürekli internet bağlantısı gerektiren oyunda Toad Rally, World Tour ve Kingdom Builder olarak adlandırılan oyun modları da yer alıyor.  Şu anda sadece iOS platformunda yer alan oyunun önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Android platformunda da yayınlanması bekleniyor. 205 MB boyutundaki oyunun freemium oyun yapısı olarak yayınlandığını belirtmekte yarar var. Freemium oyunlar erişimin ücretsiz, içindeki içerikleri sağlamanın ücretli oyunlar olduğunu söyleyelim. 3 bölümü ücretsiz yayınlanan oyunun tüm bölümlerine erişim sağlamak için 26,99 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Akıllı telefonlar için yayınlanan ilk Mario oyunu olma özelliğini taşıyan Super Mario Run’ı haberin devamındaki bağlantı linki üzerinden iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.