reklamı kapat

POPÜLER

Ev perdelerinizi iki dakikada akıllı perdeye dönüştürmek mümkün [Video]

Daha fazla internete bağlı cihaz kullanarak evinizi “akıllandırmak” istiyorsanız ya da en azından sabah uyandığınızda kalkıp perdeleri açmaya üşeniyorsanız aradığınız çözüm Slide olabilir.

Slide “var olan perdelerinizi akıllı yapın” sloganıyla yola çıkıyor. Yani bu sistemi kullanabilmek için yeni perde almanız gerekmiyor. Sistem iki dakika gibi kısa bir sürede kuruluyor. iOS ve Android cihazlarla birlikte çalışabilen bu sistem kablosuz internet üzerinden kullanılabiliyor. IFTTT desteğinin yanı sıra isterseniz Amazon Echo vb. sistemlerle sesli komut da alıyor. Üstelik kurulmasının ardından varlığını unutturuyor. Her şeyin tamamlanmasının ardından isterseniz otomatik açılan perdelerinizle gün ışığına uyanabilir ya da evden çıkarken kapanmaları için komut verebilirsiniz.

slide

Slide projesi için bir Kickstarter kampanyası başlatıldı. Destek çıkan ilk katılımcılar bu sisteme 39 euroya sahip olabilecek. Normal satışlar ise 69 eurodan gerçekleştirilecek. Teslimatlar Haziran 2017‘den itibaren başlayacak. Slide’a ait tanıtım videosunu haberin girişinden kurulum videosunu ise haberin devamından izleyebilirsiniz.

KURULUM
https://www.youtube.com/watch?v=3l3e6c9LLho