reklamı kapat

POPÜLER

iOS 12

iOS 12.0.1 güncellemesi yayında

Apple, iOS 12.0.1 güncellemesini indirmeye sundu. iPhone’lar ve iPad’ler için düzeltmeler ve iyileştirmelerle gelen güncelleme, iPhone Xs kullanıcılarını hedef alıyor.

Güncelleme bazı iPhone Xs cihazlarının bir Lightning kabloya bağlandığında hemen şarj olmama sorunu düzeltiyor. iPhone Xs cihazlarının Wi-Fi ağına 5 GHz yerine 2.4 GHz ile bağlanmasına neden olan bir sorunu da çözen güncelleme iPad klavyesinde ‘’?123’’ tuşunu eski konuma getiriyor. Bazı video uygulamalarında alt yazıların görünmemesine neden olan bir sorunu da düzelten güncelleme, Bluetooth’un kullanılamamasına neden olan bir sorunu da gideriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12 ne gibi yenilikler sunuyor?

iOS 12, sunduğu yeniliklerle kullanıcılara yepyeni deneyimler kazandırıyor. Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın yıldızı olan işletim sistemi, performans iyileştirmelerinin haricinde sunduğu yeniliklerle de dikkat çekiyor. İşletim sistemi, performansa odaklanan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. 2013’ten bugüne kadar tüm iOS cihazlarına iOS 12 yüklenebiliyor.

İşletim sistemi, uygulamaların çok daha hızlı açılmasına imkan tanıyor. İşletim sistemi, iPhone ve iPad’de günlük işleri daha hızlı ve duyarlı hale getiriyor. İşletim sistemi tüm sistemde performans iyileştirmeleri sunuyor. Kamera yüzde 70’e kadar daha hızlı açılıyor, klavye yüzde 50’ye kadar daha hızlı görüntüleniyor ve yazı yazarken daha fazla duyarlılık sunuyor.

İlginizi çekebilir

Apple’ın en son tanıttığı saat