reklamı kapat

POPÜLER

iOS 12

iOS 12’nin dokuzuncu betası yayında

Yaklaşık iki hafta önce iOS 12’nin altıncı betasını yayınlayan Apple, şimdi de işletim sisteminin dokuzuncu betasını geliştiriciler için indirmeye sundu.

Kayıtlı geliştiriciler, yeni iOS 12 beta sürümünü Apple’ın Geliştirici Merkezi’nden veya uygun sertifikayı yükledikten sonra havadan indirebiliyor. Güncellemenin çeşitli hata düzeltmeleriyle birlikte geldiğini söyleyelim.

iOS 12 ne gibi yenilikler vadediyor?

iOS 12, sunduğu yeniliklerle kullanıcılara yepyeni deneyimler kazandırıyor. Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın yıldızı olan işletim sistemi, performans iyileştirmelerinin haricinde sunduğu yeniliklerle de dikkat çekiyor. İşletim sistemi, performansa odaklanan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. 2013’ten bugüne kadar tüm iOS cihazlarına iOS 12 yüklenebiliyor.

İşletim sistemi, uygulamaların çok daha hızlı açılmasına imkan tanıyor. İşletim sistemi, iPhone ve iPad’de günlük işleri daha hızlı ve duyarlı hale getiriyor. İşletim sistemi tüm sistemde performans iyileştirmeleri sunuyor. Kamera yüzde 70’e kadar daha hızlı açılıyor, klavye yüzde 50’ye kadar daha hızlı görüntüleniyor ve yazı yazarken daha fazla duyarlılık sunuyor.

İlginizi çekebilir

Apple’ın en son tanıttığı saat