reklamı kapat

POPÜLER

iOS 12

iOS 12’nin yeni beta sürümünü bekleyenlere sevindirici gelişme

Kısa bir süre önce iOS 12’nin halka açık betasını yayınlayan Apple, şimdi de işletim sisteminin üçüncü beta versiyonunu geliştiriciler için indirmeye sundu. Kayıtlı geliştiriciler, yeni iOS 12 beta sürümünü Apple’ın Geliştirici Merkezi’nden veya uygun sertifikayı yükledikten sonra indirebiliyor.

Beta 3 ile birlikte Apple, Haritalar uygulamasında yeniliğe gidiyor. Haritalar uygulamasındaki yeniliklerini sinyalini kısa bir süre önce paylaşan Apple, uygulamanın yenilenmiş halini tüm dünyada sunmasa da Amerika’nın bazı bölgelerinde sunuyor. Güncelleme aynı zamanda hata düzeltmelerini de içeriyor.

Apple fanları tarafından merakla beklenen iOS 12, sunduğu yeniliklerle kullanıcılara yepyeni deneyimler kazandırıyor. Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın yıldızı olan işletim sistemi, performans iyileştirmelerinin haricinde sunduğu yeniliklerle de dikkat çekiyor. İşletim sistemi, performansa odaklanan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. 2013’ten bugüne kadar tüm iOS cihazlarına iOS 12 yüklenebiliyor. İşletim sistemi, uygulamaların çok daha hızlı açılmasına imkan tanıyor. İşletim sistemi, iPhone ve iPad’de günlük işleri daha hızlı ve duyarlı hale getiriyor. İşletim sistemi tüm sistemde performans iyileştirmeleri sunuyor. Kamera yüzde 70’e kadar daha hızlı açılıyor, klavye yüzde 50’ye kadar daha hızlı görüntüleniyor ve yazı yazarken daha fazla duyarlılık sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12’nin final versiyonu ne zaman indirmeye sunulacak?

Eylül ayında final sürümü indirmeye sunulacak iOS 12 ile ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Apple’ın en son tanıttığı saat