reklamı kapat

POPÜLER

iPad Air 3’te Smart Connector sürprizi

01 Şubat 2016

Geçtiğimiz günlerde iPad Air 3’ün çizimi ortaya çıkmış ve cihazla ilgili bazı önemli bilgiler edinmemizi sağlamıştı. Şimdi ise cihazın kılıfı ortaya çıktı. Böylece iPad Air 3‘ün tasarımının genel olarak nasıl görüneceği net bir şekilde görülebiliyor.
Kılıf üreticilerinin bir kısmı, cihazların tasarımları ortaya çıkar çıkmaz üretime başlıyor. Bu nedenle de cihazlar henüz piyasadaki yerini almadan tasarımı tüm detaylarıyla öğrenilebiliyor. Yine bir kılıf üreticisinin yayınladığı görselde iPad Air 3’ün 4 hoparlöre sahip olduğu görülüyor. Kamera kısmının hemen altında flaş için yer ayrılan kılıfta başka bir nokta daha dikkat çekiyor. Daha önce yayınlanan çizimle hemen hemen aynı olan kılıfta farklı olarak Smart Connector bağlantı noktası bulunuyor. Bu bağlantı daha önce iPad Pro’da karşımıza çıkmış ve aksesuarların cihaza kolaylıkla bağlanabilmesini sağlamıştı. Şimdiye kadar ortaya çıkan iPad Air 3 sızıntılarında ilk kez görülen bu bağlantının yer alıp almayacağı bilinmiyor.

Kılıfın kalan kısımları ise önceki iPad’lerle aynı. Sağ kısımda ses açma kapama tuşu yer alırken  üstte güç tuşuyla kulaklık girişine yer veriliyor. Apple’ın geçen sene yenilemediği ve dolayısıyla bu yıl büyük bir değişime uğraması beklenen iPad Air ailesinin son üyesinin tüm detayları mart ayında ortaya çıkacak gibi görünüyor. Sızdırılan kılıfın görüntülerine haberin görselinden ulaşabilirsiniz.

*Haberin ana görseli iPad Air 2’ye aittir.

YORUMLAR