reklamı kapat

POPÜLER

Dell
Dell
Dell
Dell

iPad Air’dan daha ince Dell imzalı 14 inçlik portatif monitör

Dell yeni monitör modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Şirketin ilk 14 inçlik monitörü haricinde 27 inçlik modeller de yeni tanıtılan monitörler arasında göze çarpıyor.

Advertisement

Tanıtılan monitörlerin en incesi 4,95 mm kalınlığıyla iPad Air’dan bile daha ince. iPad Air’dan daha ağır olan taşınabilir ekran, çantanıza yerleştirebileceğiniz bir model olarak öne çıkıyor. Monitör bir standla kullanıldığında ağırlığı artsa da genel olarak taşınabilirliğe önem verenler için tasarlanmış durumda. 31 Ağustos’ta yurt dışında satışa sunulacak monitörün fiyatı ise 350 dolar.

27 inçlik monitörlerin en üst versiyonu 60 Hz yenileme hızına ve 4K çözünürlüğe destek veriyor. Monitörde düşük gecikmeli oyun deneyimi için AMD’nin FreeSync teknolojisi de kullanılıyor. USB-C destekli monitörün yurt dışı fiyatı ise 620 dolar. Daha uygun fiyata şu anda satışta olan S2722DC modelinde ise 4K çözünürlük ve 75 Hz yenileme hızı bulunuyor. Monitörü satın almayı düşünenlerin 500 doları gözden çıkarması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell dahili kameralı monitörü de kullanıcıların beğenisine sunuyor

Görüntülü görüşmeler yapan birisiyseniz 5 megapiksel kamerayı, gürültü önleyici mikrofonları ve çift 5 wattlık hoparlörleri bünyesinde barındıran model de satışta. Bu monitörün fiyatı ise 600 dolar. Dell, QHD çözünürlük yerine Full HD çözünürlüklü modelleri de piyasaya sunmuş durumda. Yeni monitörlerin Türkiye’de satışa sunulup sunulmaycağı ise henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın