reklamı kapat

POPÜLER

Vivo V21 serisi

Vivo V21 serisi iki model ile Türkiye’de satışa sunuldu

Türkiye pazarına aktif olarak yer alan Vivo, kısa süre önce lansmanını yaptığı Vivo V21 ve V21e modellerini Türkiye’de satışa sundu.

Vivo V21 serisi Türkiye lansmanı sonrasında beklendiği gibi satışa sunuldu. Büyük bir satış kanalına giren telefonlardan V21 modeli 5.299 TL, daha altta yer alan V21e modeli ise 4.699 TL fiyat etiketine sahip.

Vivo Kıdemli Başkan Yardımcısı ve CMO’su Spark Ni, V21 serisini geçtiğimiz gün “V21 serimizi, müşterilerimizin telefonlarında en çok neye değer verdiğine dair içgörülerimize dayanarak geliştirdik. Bu OIS ön kamerası, geleceğin akıllı telefon ön kameraları için standardı belirlemede radikal bir adımdır.

Sanal dünya fiziksel gerçekliğimizle birleşmeye devam ederken, güçlü selfie spot ışığı, şık tasarımı ve şaşırtıcı kullanıcı deneyimi ile V21 ön yüz OIS kamerası, kullanıcılarımızın hem sanal hem de şahsen en iyi hallerini sunmalarına yardımcı olacak.” sözleriyle anlatmıştı.

Yukarıda da görebileceğiniz üzere damla çentikli şık tasarımlara sahip telefonlar, özellikle kameraya odaklanılmış seçenekler olarak öne çıkıyor.

Vivo Türkiye bu konuda daha önce de aktardığımız gibi “Her Anı Yakalamak için Mükemmel Selfie Telefonları” ve “V21 serisi akıllı telefonlar, gece fotoğrafçılığı ve videografisinde çığır açan yetenekler sunuyor” başlıklarını kullanıyor.

Telefonların tüm detayları ise direkt olarak burada ulaşabilirsiniz. Modellerin Türkiye’de siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renkte satıldığını belirtelim.

Vivo V21

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo V21 serisi firma için çok önemli görünüyor

Çünkü firma telefonların ciddi reklamını yapıyor. Bu arada sizlere dün de aktarmıştı. Vivo’nun Türkiye’de telefon ürettiğini bir kez daha hatırlatalım.

Şirket toplam 20 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen 12.000 metrekarelik vivo Türkiye fabrikasını geçtiğimiz haftalarda açtı. Vivo, bu fabrikada yılda yaklaşık 5 milyon adet mobil donanımın üretimini gerçekleştirmeyi ve gelecekte 2.000’den fazla yeni yerel istihdam yaratmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın