reklamı kapat

POPÜLER

Vivo V21 serisi

Vivo V21 serisi iki model ile Türkiye pazarına giriş yaptı

Türkiye pazarına aktif olarak yer alan ve bu pazara büyük önem veren Vivo, bu sefer Türkiye’ye Vivo V21 ve V21e modellerini getirdi.

Türkiye lansmanı düzenlenen basın toplantısı ile yapılan Vivo V21 serisi, firmaya göre kendi fiyat aralığında modaya uygun, kamera odaklı özelliklere ve avantajlara sahip.

Vivo Kıdemli Başkan Yardımcısı ve CMO’su Spark Ni, V21 serisini; “V21 serimizi, müşterilerimizin telefonlarında en çok neye değer verdiğine dair içgörülerimize dayanarak geliştirdik. Bu OIS ön kamerası, geleceğin akıllı telefon ön kameraları için standardı belirlemede radikal bir adımdır.

Sanal dünya fiziksel gerçekliğimizle birleşmeye devam ederken, güçlü selfie spot ışığı, şık tasarımı ve şaşırtıcı kullanıcı deneyimi ile V21 ön yüz OIS kamerası, kullanıcılarımızın hem sanal hem de şahsen en iyi hallerini sunmalarına yardımcı olacak.” sözleriyle anlatıyor.

Damla çentikli şık tasarımlara sahip telefonlar, özellikle kameraya odaklanılmış seçenekler olarak öne çıkıyor. Vivo Türkiye bu konuda “Her Anı Yakalamak için Mükemmel Selfie Telefonları” ve “V21 serisi akıllı telefonlar, gece fotoğrafçılığı ve videografisinde çığır açan yetenekler sunuyor” başlıklarını kullanıyor.

Telefonların tüm detayları ise direkt olarak burada ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo V21 serisi için resmi Türkiye fiyatları henüz paylaşılmadı

Ancak telefonların pahalı olması kesinlikle beklenmiyor. Bu arada Vivo’nun Türkiye’de telefon ürettiğini de belirtelim. Şirket toplam 20 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen 12.000 metrekarelik vivo Türkiye fabrikasını geçtiğimiz haftalarda açtı. Vivo, bu fabrikada yılda yaklaşık 5 milyon adet mobil donanımın üretimini gerçekleştirmeyi ve gelecekte 2.000’den fazla yeni yerel istihdam yaratmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın