reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli motosiklet Leaf Energy DO5

Üç tekerlekli elektrikli motosiklet Leaf Energy DO5 ile tanışın [Video]

Üç tekerlekli motosiklet modelleri uzun zamandır pazarda. Tam da bu alanda dikkat çeken elektrikli motosiklet Leaf Energy DO5, herkese hitap ediyor olmasıyla öne çıkıyor.

Indiegogo üzerinden hayat bulması hedeflenen elektrikli motosiklet Leaf Energy DO5, farklı renklerde hazırlanan, basit ancak konforlu ve güvenli bir seçenek olarak ses getirdi.

Bağımsız süspansiyon sistemi ve yatabilen yapısıyla özellikle şehir içi kullanımı için gerçekten çok iyi olan Leaf Energy DO5, iki kişilik tasarlanmış ve hem ayakta hem de oturarak kullanılabiliyor.

Yapısı gereği denge ve park sorunu yaratmayan modern motosiklet, gücünü 128 Nm tork üreten Bosch imzalı bir elektrik motorundan alıyor ve bununla 40 km/s hıza çıkabiliyor. Bu hız şehir içi kullanımı için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Çıkarılabilir yapıda 1.25 kWh pil paketi olan motosiklet, bununla kullanıma da bağlı olarak 73 km kadar menzil getiriyor. Burada LG ya da Panasonic hücreli piller tercih edilebiliyor.

Bünyesinde hidrolik disk frenler kullanılan Leaf Energy DO5, Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara bağlanabiliyor ve tüm verileri yerleşik LCD ekranından gösterebiliyor. Yerleşik GPS’e de sahip olan motosiklet, şarj için USB portlarını da sürücüsüne sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet Leaf Energy DO5 ses getirmeyi başaran bir seçenek oldu

Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz model, 2022’nin ilk çeyreğinde satın alanlara gidiyor ve Indiegogo bağış miktarı 3 bin dolar seviyesinde yer alıyor.