reklamı kapat

POPÜLER

Paper

iPad’e özel Paper uygulaması iOS 7 için güncellendi

FiftyThree‘nin iPad‘e özel hazırladığı popüler çizim uygulaması için önemli bir güncelleme yayınlandı. iOS 7‘nin yayınlanmasının ardından birkaç ay sonra gelen bu güncelleme, uygulamayı Apple’ın minimalist bir arayüz oluşturarak hazırladığı işletim sistemine çok daha uyumlu bir hâle getiriyor.

Yeni yazı tiplerinin, butonların, değiştiricilerin daha okunaklı olmasının yanında menülerin de daha hızlı yüklendiği Paper 1.6‘da FiftyThree; metaforun duygusal gücünü ve sade tasarımın işlevsel berraklığını yansıtmayı hedeflemiş.

Paper
Paper 1.6 ile kullanıcıların istek ve önerilerini de dikkate alarak değerlendirme olanağı bulan FiftyThree, yaptığı düzenlemelerle uygulamaya kullanım açısından da birçok kolaylık getirmiş. Sayfa üzerinde parmaklarınızı kullanarak yakınlaştırma yapılabiliyor ve kalemin kalınlığı da bu yakınlaştırmanın düzeyine göre ayarlanıyor. Bu da çalışmaları daha da detaylandırmayı oldukça basit bir hâle getirilmiş durumda. Parmağınızı ya da kalemi ekrana basılı tutarak noktaların boyutunu da değiştirebileceğiniz Paper 1.6’da FiftyThree böylece basınç hassasiyetini uygulamada kullanma yoluna gitmiş. Paper kullanıcılarının hatırlayacağı üzere, bundan önce çizgi kalınlığı vuruş hızıyla ayarlanabiliyordu.

Paper

FiYAT
Ücretsiz*

BOYUT
29 MB

YÜKLEMEK iÇiN
Paper by FiftyThree

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Paper
Paper

YORUMLAR