reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Canon PowerShot G7X Mark III

iPhone 11 Pro ve Canon PowerShot G7X Mark III karşılaştırması [Video]

Apple’ın amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 11 Pro ile Canon PowerShot G7X Mark III modeli karşı karşıya geldi. Gece modu özelliğinin eklenmesi ve kamerada yapılan iyileştirmelerle selefinden çok daha iyi performans sergileyen iPhone 11 Pro kamera performansıyla mobil fotoğrafçılıkta sınırları zorluyor.

Canon G7X Mark III ise özellikle sunduğu görüntü kalitesiyle VLOG çekimler yapan kullanıcıların ilgisini çekiyor. Canon G7X Mark III, 20,1 megapiksel çözünürlüğe sahipken, telefon 12 megapiksel çözünürlüğe destek veriyor. The Hybrid Shooter isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırmada cihazların kamera performansları değerlendiriliyor. Hem fotoğraf hem de video performansı açısından mercek altına alınan cihazlardan yeni iPhone modeli bir akıllı telefon olmasına rağmen çok iyi bir performans sergiliyor. Özellikle video performansında sergilediği peroformansla dikkatleri üstüne çeken telefon fotoğraf konusunda da başarılı işlere imza atıyor. Canon G7X Mark III ise bünyesinde barındırdığı 1 inçlik sensör sayesinde düşük ışıkta daha iyi sonuçlar çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro mu Canon PowerShot G7X Martk III mü daha iyi performans sergiliyor?

iPhone 11 Pro’nun gece modu özelliğinin de çok başarılı çalıştığını belirtmekte yarar var. Sizce yeni iPhone modeli mi yoksa Canon PowerShot G7X Mark III mü daha iyi performans sergiliyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili video

Cihazların kamera performansları mercek altında