reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11

iPhone 11 satın almayı düşünenlere indirim müjdesi

Apple, geçtiğimiz temmuz ayının başında iPhone modellerinde zam gerçekleştirmişti. Bu yılın popüler akıllı telefonlarından biri olan iPhone 11 modelinin de fiyatı artmıştı.

Daha önce iPhone 11‘in Apple tarafından belirlenen 64 GB resmi başlangıç fiyatı 7.299 TL seviyesindeydi. Yapılan zamla birlikte telefonun başlangıç fiyatı 7.999 TL olmuştu. Bugün paylaşacağız haber ise iPhone 11 satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor. Şu anda bir satış kanalı üzerinden iPhone 11’in 64 GB’lık versiyonu 7.599 TL’ye satın alınabiliyor. Diğer hafıza seçeneklerinde de indirim bulunuyor. 128 GB’lık modelin indirimli fiyatı 8.149 TL, 256 GB’lık versiyonun indirimli fiyatı ise 8.699 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 özellikleriyle dikkat çekiyor

Tasarımsal olarak iPhone XR ile hemen hemen aynı görünen altı farklı renge sahip telefon, sadece arkasındaki çift kameraya ev sahipliği yapan geniş kamera modülüyle fark yaratıyor. Burada karşımıza geniş açı ile ultra geniş açı kamera çıkıyor. Her iki kamerası da 12 megapiksel olan telefon, burada özel bir gece modu da taşıyor. Telefon, saniyede 60 kare 4K video kaydedebiliyor. iPhone 11’de 6,1 inç Liquid Retina LCD ekran yer alıyor. Önündeki çentikte yer alan ve yüz tanıma sistemine de güç veren TrueDepth kamera sistemimde güncellenmiş 12 megapiksel kamera yer alan model, ön kamerasıyla yavaş çekim video da çekebiliyor.

iPhone 11

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın