reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12
iPhone 12

iPhone 12 taslak tasarımı gün ışığına çıktı

iPhone 12 modellerinin taslak tasarımları ve telefonlarla uyumlu kılıflar ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflara bakıldığında telefonun tasarım açısından iPhone 4′den izler taşıdığı görülüyor.

Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen yeni iPhone modellerinde tasarımsal açıdan radikal bir değişiklik beklenmiyor. Önümüzdeki yıl satışa sunulacak modellerde ise Apple’ın tamamen çerçevesiz ekrana geçiş yapacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın bu yılki tüm iPhone modellerinde OLED ekran kullanması bekleniyor. 5G bağlantısına sahip 5,4 inç, iki adet 6,1 inç ve 6,7 inç olmak üzere çok sayıda iPhone modelini kullanıcıların beğenisine sunacağı ifade ediliyor. Teknoloji dünyası tarafından beğeniyle karşılanan iPhone 4’te olduğu gibi düz hatlara sahip olacağı konuşulan telefonun LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz.

iPhone 12 modellerinin satış fiyatları ne olacak?

Yeni modellerde çentiğin de daha ince olacağı belirtiliyor. 5G’li iPhone 12’nin başlangıç fiyatının 649 dolar olacağı söyleniyor. 12 Max modeline Apple’ın 749 dolar isteyeceği aktarılıyor. “Pro” modellerin başlangıcını yapan Pro modeli ise 999 dolardan başlayacak deniyor. En üstteki dev model 12 Pro Max ise 1.099 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni modellerle ilgili tüm detayların ekim ayında düzenelencek etkinlikte gün ışığına çıkması bekleniyor. Yeni modellerle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu