reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 apple
iphone 13
iPhone 13 Apple

iPhone 13 ile gelmesi beklenen renk seçenekleri taslak tasarımda ortaya çıktı

iPhone 13 ile birlikte kullanıcılara sunulması beklenen yeni renk seçenekleri taslak tasarımda ortaya çıktı. Paylaşılan taslak tasarım görsellerine bakıldığında telefonun toplamda 6 farklı renk seçeneğine sahip olduğu görülüyor.

Selefiyle benzer bir tasarım çizgisine sahip olmasını beklediğimiz iPhone 13’te mat siyah renk seçeceğinin sunulacağı iddia ediliyor. Roze pembe renk seçeneği de dikkat çeken yeni renk seçenekleri arasıdna yer alıyor. Mor, turuncu, kırmızı (Product Red), beyaz, sarı, yeşil ve mavi renklerinin de kullanıcıların beğenisine sunulma ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max kamera performansıyla fark yaratacak

iPhone 13 modellerinde astrofotografi kamera özelliğinin de olacağı dile getiriliyor. Bu sayede telefonun ayı ve yıldızları algılayarak daha iyi fotoğraflar çekebileceği söyleniyor. Pek tabii bu desteğin Pro modellerine özel olması bekleniyor.

Yeni Pro modellerinin mevcut Pro modelinden daha iyi ultra geniş açı fotoğraflar çekeceği söyleniyor. Daha önceden sadece 12 Pro Max modeline özel olan sensör tabanlı sabitleme sisteminin tüm iPhone modellerinde kullanılacağından da söz ediliyor. Yeni modellerle ilgili tüm detayların eylül ayında ortaya çıkacağı konuşuluyor.

Haberde kullanılan ana görsel ConceptsiPhone‘a aittir

İlgili video

Konsept iPhone 13’ün renk seçenekleri dikkat çekiyor