reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus göründüğü kadar kusursuz değil [Video]

Apple’ın geçtiğimiz hafta başta Amerika olmak üzere belirli ülkelerde piyasaya sürdüğü iPhone 6 Plus gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Gelen son haberlere göre; üzerine baskı uygulandığında iPhone 6 Plus, esniyor! Alüminyumun esnek bir metal olduğu bir gerçek ancak şu an için küçük bir kitlede görülen bu problem Apple’ın başını epeyce ağrıtacağa benziyor.

iPhone 6
MacRumors forumunda yer alan hanzoh isimli kullanıcının paylaştığı bir görsel, iPhone 6 Plus’ın gerçekten esnediğini gözler önüne serdi. Bu kullanıcının ardından bir çok kullanıcı paylaştığı görseller ve videolar ile böyle bir sorunun olduğunu kanıtladı. Cepteyken ve el gücü ile iPhone 6 Plus’ın büküldüğü fotoğraflardan ve videolardan açıkça görülüyor. 7,1 mm kalınlığındaki telefonun eğilmesi ise ses kısma tuşlarının hemen altında başlıyor. Baskı altında eğilme sadece iPhone 6 Plus’ta yaşanıyor. Yani iPhone 6’ta böyle bir sorun yok. iPhone 6 Plus’ın nasıl esnediğini haberin devamında yer alan videodan izleyebilirsiniz.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus hakkındaki her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone 6
iPhone 6
iPhone 6

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 6 Plus göründüğü kadar kusursuz değil [Video]” için 3 cevap

 1. Sertac dedi ki:

  Ankete bakacak olursak %64 oranında ki iphone kullanıcısı pişman olacak 🙂

 2. Kerem dedi ki:

  Videoyu izlerken İphone uzerindeki saat e dikkat edelim lutfen!!
  Basta 2.26, bukuldukten sonra saat 1.58i gosteryor. Ne kadar guvenilir bir video??

 3. kerem dedi ki:

  Haydaaaa! Okadar ice yaparsan olacağı bu kim istiyor bu kadar ince telefon kredikartı kadar ince yapın parmakla eğilsin hayret bişey ya