reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6’ları fotoğraf makinesine dönüştüren lensli kılıf [Video]

Akıllı telefonlara değiştirilebilir lensler takmak aslında büyük bir yenilik değil. Olloclip başta olmak üzere birçok firma hali hazırda bu tarz lenslerini piyasaya sürüyor. Ancak geliştirilen Ztylus,  üstünde bulunan standın yanı sıra kolayca değiştirilen ve takılıp çıkarılabilen lensleriyle de dikkat çekiyor.

Yalnızca siyah renk seçeneğine sahip olan kılıfın arka kısmında stand olarak kullanılabilmesi için küçük bir kısım yer alıyor. Bu bölüm çıkarılarak yerine ürünle birlikte gelen lens kiti takılıyor. Bu lens kiti içerisinde makro, geniş açı, balık gözü ve polarize lens olmak üzere toplamda 4 farklı lens bulunuyor. Lens kısmı döndürülerek istenen lens seçiliyor ve aktif hale getiriliyor. Kamerayla iş bittiğinde ise lens eklentisi çıkarılıyor ve stand kısmı yeniden kılıfa dahil ediliyor. Böylece çok daha kolay taşınabilen bir kılıf elde edilmiş oluyor.
slideshow_2
Yüzde 30’luk bir indirimle satışa sunulan kılıf, 100 dolar yerine 69 dolara satın alınabiliyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus uyumlu olan bu kılıfın maalesef Türkiye’den alınamadığını ve yalnızca Amerika sınırı içerisindeki adreslere ücretsiz olarak gönderim yapıldığını belirtmekte fayda var.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 6’ları fotoğraf makinesine dönüştüren lensli kılıf [Video]” için bir cevap

  1. Uğur dedi ki:

    Kadın hiç tekin değil…