reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6s MMA dövüşçüsüne boyun eğdi [Video]

iPhone’ların çektiği acı ve zulüm bitmiyor. Geçen sene patlak veren Bendgate skandalından sonra yeni nesil iPhone’ların çeşitli bükülme ve parçalanma testlerine maruz kalması kaçınılmazdı. Bu kez MMA (karma dövüş sanatları) dövüşçüsü tarafından teste maruz kalan iPhone’lar acı çekmeye devam ediyor.

Apple tasarımda renk dışında ciddi bir değişikliğe gitmese de, Bendgate skandalından ağzı yanınca iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta 7000 serisi alüminyum kullanarak gövdeyi güçlendirme tercihinde bulundu. Tabii bu gövde güçlendirme güncellemesi pek çok teknoloji bükme meraklısı için de bir meydan okuma haline dönüştü. Muhtemelen yakında robotlarla olsun el gücüyle olsun pek çok iPhone 6s ve iPhone 6s Plus bükme videosu göreceğiz ancak açılışı yeni nesil iPhone’ların bir MMA dövüşçüsü karşısındaki mücadelesiyle yapıyoruz.

İlk olarak iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın sonrasında ise yeni nesil iPhone’ların teste tabii tutulduğu videoda konu “bükülmeye” gelince yeni nesil cihazların MMA dövüşçüsünü nasıl zorladığı açıkça görülüyor. Eski ve yeni nesil cihazların MMA dövüşçüsüyle karşılaşmasını haberin üstünde yer alan videodan izleyebilirsiniz.