reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6s

iPhone 7’nin tasarımı iPhone 6s ile aynı olsa satın alır mıydınız? [Anket]

Bilindiği üzere Apple, her “S” modelinin ardından yeni bir tasarıma sahip iPhone modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Geçtiğimiz yıl iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı görücüye çıkaran Apple, bu yıl da iPhone 7’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Her “S” modelinin ardından satışa sunulan iPhone modelinde tasarım değişikliğine giden Apple bu kez radikal tasarım değişikliğine gitmeyebilir. Daha önceden ortaya çıkan iddialarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın tasarım açısından iPhone 6 ve iPhone 6s‘e benzeyeceği iddia edilmişti. iPhone 7’nin arka kısmındaki anten bantlarının kaldırılacağı, daha ince bir gövdeye sahip olacağı ve daha ince kamera modülü kullanılacağı belirtilmişti. Son günlerde de bu dedikodular artmaya başladı. Eğer Apple gerçekten bu yılki iPhone modellerinde radikal tasarım değişikliğine gitmezse bu durum şirket için bir risk teşkil edebilir. Çünkü çoğu kişi iPhone 7’de yeni bir tasarım çizgisinin kullanılmasını istiyor. Özellikle bu yıl iPhone 6 ve iPhone 6s telefonlarını değiştirmeyi planlayan kullanıcılar Apple’ın yeni iPhone modellerinde farklı bir tasarım sunmasını bekliyor. Çoğunluk tasarımın değişmesinin gerekli olduğunu belirtse de bu tasarımı beğenen kullanıcıların sayısı da hiç az değil.

iPhone 7’nin tasarımı iPhone 6s ile aynı olsa satın almayı düşünür müsünüz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 7’nin tasarımı iPhone 6s ile aynı olsa satın alır mıydınız? [Anket]” için 4 cevap

 1. Baba dedi ki:

  Öyle ya da böyle.. hiç bir şekilde iphone almam.
  Zil sesi yaptırmayan telefon mu olur?

 2. Oğul dedi ki:

  Baba yapma! FM radyosu da yok, Flash da oynatmıyor 🙁

  Babaya akıl verilmez ama istediğini zil sesi yapabilirsin uğraşamam dersen de iTunes da binlerce zil sesi de var.

 3. yildirim dedi ki:

  daha uygun fiyatlara bana daha çok şey sunan akıllı telefonlar varken iPhone almam.

 4. liriketki dedi ki:

  türkiye’de ürün satan yabancı firmaların kurları göz önünde bulundurarak kura göre düzenleme yapması gerekli artık. 16 gb’lık versiyonu almak istesen de işe yaramayacak. 16 64 gb seçenekleri arasında uçurum var. servis sağlayıcılarla ortak kampanyaya girip fiyatları normale çekmezlerse zaten insanlar almayı ancak hayal edebilecek. pazarı kaybetmek istemiyorlarsa bu yola girmeliler. 6s satışları eski satışlara göre nasıl bir fayda sağladı bilemiyorum fakat tahminim en az yarı yarıya düşmüş olduğu. bu politikayla burada herkes bir süre sonra ikinci el apple alır ya da haliyle daha ucuza daha özellikli ürünler sunan android telefonlara yönelir.