reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7’ye 3.5 mm kulaklık girişini geri getiren kılıf

iPhone 7‘lerde 3.5 mm kulaklık girişinin bulunmaması teknoloji gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Günümüzde çok sayıda ve farklı fiyat aralıklarında bluetooth kulaklıklar bulunsa da bazı kullanıcıların henüz 3.5 mm kulaklık girişinden vazgeçmeye niyeti yok gibi görünüyor. Geliştirilen bu kılıf ise kaldırılmasıyla olay yaratan kulaklık girişini geri getiriyor.

Daptr isimli kılıf 3.5 milimetre giriş eklemesinin yanı sıra 2 adet lightning girişini de cihaza dahil ediyor. Böylece birden fazla aksesuarı aynı anda kullanmak mümkün oluyor. Ancak tüm bu özellikler için zaten çok da ince olmayan alt kısımdaki boşluğu daha da artırarak kullanımı biraz zorlaştırıyor. Hem ön hem arka kısmı koruyan kılıfın iPhone 7‘nin 7,1 milimetrelik kalınlığına 3 milimetre daha eklediği belirtiliyor. 49 dolara satışa sunulacak olan kılıfın önümüzdeki aylarda kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 7’ye 3.5 mm kulaklık girişini geri getiren kılıf” için 3 cevap

  1. Hakan dedi ki:

    Jet Black’im olsa bile kullanmam bu takozu 🙂

  2. gnykspr dedi ki:

    İlla farklı olacaklar ya, kulalık girişi koymamışlar. Ki telefon çok kolay çiziliyor. Neden bu kadar para veripte rezil olayım ki. Çok iştahım kabardıysa eski model alırım.

  3. alemburda dedi ki:

    çok zorlama olmuş. Daha iyisi olabilirdi. Çin’li gardaşlarımız yapar yakında 😀