reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

iPhone 8 tamamen cam gövdeyle geliyor

Apple’ın önümüzdeki yıl piyasaya süreceği iPhone modelinde yepyeni bir tasarım dili kullanacağı bu yıl konuşulmaya başlanmıştı. Apple’a yakın kaynaklardan KGI analisti Ming-Chi Kuo, 2017’de satışa sunulacak iPhone’un tasarımının iPhone 4s’ten izler taşıyacağını iddia etmişti.

Kuo, iPhone 8 olarak adlandırılması beklenen telefonun arka tarafının iPhone 4’te olduğu gibi cam malzemeden üretileceğini belirtmişti. Kuo’nun bu iddiasının ardından Nikkei isimli internet sitesinden konuyla ilgili bir haber geldi. Nikkei sitesine göre Apple ürünülerinin üretiminden sorumlu Foxconn geçtiğimiz yıldan beri cam gövde geliştirme çalışmalarını sürdürüyor. Kuo’nun ardından Nikkei’nin bu iddiası iPhone 8’in gövdesinin cam malzemesinden üretileceği iddialarını doğruluyor. iPhone’un 10.yıldönümüne özel yeni bir tasarımla birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacağı dile getirilen iPhone 8’in önümüzdeki yıl tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 8 tamamen cam gövdeyle geliyor” için bir cevap

  1. Ertan Can Atik dedi ki:

    2018’dir o. Apple’ın S modeli çıkarmadan bir üst sayıya geçtiği nerede görülmüş. Ayrıca zaten bu tip tasarımların altı genelde boş çıkıyor.