reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 9
iPhone 9

iPhone 9 fiyatını netleştiren yeni açıklama

Teknoloji devi Apple‘ın merak edilen yeni modeli iPhone 9 için fiyat konusunda bir açıklama daha geldi. Artık fiyat etiketi netleşmiş durumda.

iPhone 9 ya da olası diğer adıyla iPhone SE 2, şimdiye kadar hep 399 dolardan satılacak denmişti. İşte bu fiyat gerçekten doğru çünkü yeni bilgiler de buna işaret ediyor. 399 dolar fiyat etiketiyle Apple’ın 2020’deki en uygun fiyatlı iPhone’u olacak telefon, en son duyduğumuz kadarıyla resmi olarak mart ayının ortasında lanse ediliyor. Geçtiğimiz ay corona virüsü nedeniyle ertelenebilir denilen ancak daha sonra bu durumun aşıldığı aktarılan telefon, şu an deneme üretiminde bulunuyor. Seri üretimine yakında başlanacak bilgileri gelen cihaz, biliyorsunuz eski ile yeniyi harmanlayan bir tasarımla yolda bulunuyor. Tasarımsal açıdan tam olarak yukarıdaki gibi görünecek telefon, Apple’ın 2020’de en çok satan iPhone’u olacak deniyor. Bunun arkasında fiyat kadar teknik detayların da etkisi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 9 hangi özelliklere sahip olacak?

Telefon gücünü A13 Bionic işlemciden alıyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, söylendiği kadarıyla 3D Touch olmadan yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz,  sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon