reklamı kapat

POPÜLER

iPhone modellerini iPod Classic'e dönüştüren uygulama

iPhone modellerini iPod Classic’e dönüştüren uygulama [Video]

iPod Classic modellerini özleyen iPhone kullanıcıları için klasik tasarımı getiren uygulama Rewound aradığınız nostaljiyi sunuyor.

iPod Classic modellerinin tekerli tasarımı ve şık görünüşü zaman içinde yerini iPhone gibi görünen dokunmatik ekranlı yeni nesil modellere bıraksa da, kullanıcılar o eski deneyimi yeniden yaşamak istiyor. Neyse ki Rewound uygulaması hem o klasik tasarımı geri isteyenlerle hem de daha önce hiç eski model bir iPod kullanmamış olan yeni nesille bu tasarımı buluşturuyor. Uygulama temel olarak Apple Music kütüphanesi için bir tema oluşturuyor. İstediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz bu tema ise iPod kontrolleri için oluşturulmuş. Ancak Apple mağazasına doğrudan iPod temasıyla yüklenemediği için kullanıcıların ayrıca klasik iPod görselini telefonlarına yükleyip uygulamaya atması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone modellerinde iPod Classic deneyimi yaşatan uygulama Spotify desteği de sunacak

Yani Apple Music’e giydirebileceğiniz bu temayı esasen dilediğiniz şekilde özelleştirmeniz mümkün. Ancak kontroller iPod modellerinin teker sistemine göre ayarlanmış. Bu yüzden özelleştirme yaparken buna dikkat etmeniz gerekebilir. Uygulama ne yazık ki şimdilik sadece Apple Music desteği sunuyor. Ancak uygulama mağazasında Spotify desteğinin de yakında kullanıcılarla buluşturulacağı not düşülmüş. Uygulama geliştiricisi Louis Anslow, uygulama için bir iOS widget’ı hazırladıklarını da kaydediyor. Belki bu widget’ta da iPod Nano hissi yaratılabilir. iPhone kullanıcılarının seveceği; oldukça keyifli ve nostaljik olan uygulamayı haberin en sonundaki uygulama kutucuğundan indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Gmail için e-posta ile e-posta gönderme devri