reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify’ın arayüz tasarımı yepyeni bir görünüme kavuştu

Geçtiğimiz aralık ayında siyah ve gri tonların hakim olduğu Spotify’ın masaüstü uygulaması kademeli olarak kullanıcılara sunulmaya başlamıştı. Bugün tüm iPhone/iPod touch, masaüstü ve web versiyonları kullanıcıları yeni tasarıma kavuştu. Kısa süre içerisinde diğer platformlar için de gelecek güncelleme, arayüzü yepyeni bir görünüme kavuşturuyor.

Bir önceki sürüme kıyasla daha karanlık arka plana sahip olan uygulamada siyah ve gri tonlar kullanılıyor. Yeni güncellemeyi bir önceki sürümden farkları arasında daha büyük yazılar, sanatçıların profil fotoğraflarının yuvarlak olarak görüntülenmesi ve filtrelenen görseller de bulunuyor. Sevilen müziklere ulaşmayı daha kolay bir hale getiren Spotify,  bunun için Müziğiniz isimli özellikten yararlanıyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde istedikleri müzik koleksiyonlarını kaydedebiliyor veya düzenleyebiliyor. Her türlü ruh haline uygun çalma listeleri oluşturmaya imkan sağlayan müzik uygulaması, pop, parti, fitness, club, romantik ve daha bir çok moda (Gözat içerisinde) göre müzik çalabiliyor.

Spotify’ın ücretsiz versiyonunda reklamlar eşliğinde şarkılar tamamen ücretsiz sunuluyor. Şarkıların sonlarında veya iki şarkı arasında reklam dinlemeyi tercih etmiyorsanız Spotify’ın ayda 4,99 TL’ye sunulan Unlimited paketini öneriyoruz. Eğer şarkılarınızı dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarın haricinde akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden de reklamsız dinlemek ve çevrim dışı müzik dinlemek istiyorsanız Premium paketi tercih etmelisiniz. Tüm cihazlarınızda müzik dinlemek için ayda 9,99 TL’yi gözden çıkarmalısınız. Spotify’ın iPhone/iPod touch versiyonunu buradan, masaüstü versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

YORUMLAR