reklamı kapat

POPÜLER

iPhone SE 2 iphone 9 apple

iPhone SE 2 / iPhone 9 hakkında sürpriz gelişme

Teknoloji devi Apple’ın üzerinde uzun süredir çalıştığı iPhone SE 2 ya da olası adıyla iPhone 9 için sürpriz bir detay ortaya çıktı.

Resmi olarak 2020’nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak denilen iPhone 9 / iPhone SE 2, ortaya çıkan son bilgilere bakılırsa yalnız gelmeyecek. Sağlam sayılan kaynaklardan DigiTimes’ın üretici firmalardan öğrendikleri bilgilere bakılırsa iki farklı iPhone 9 / iPhone SE 2 modeli karşımıza çıkacak. Aralarında ekran boyutu ve pil kapasitesi haricinde bir farkın olmaması beklenen modeller, Apple’ın 2020 iPhone ailesini altı farklı telefona çıkaracak gibi görünüyor. Biliyorsunuz iPhone 12 ailesi de tam dört farklı model halinde geliyor. Ayrıca bu modellerin bir de 5G’li sürümleri yolda bulunuyor. İkinci SE 2’nin 2020 sonuna doğru çıkacağı söylenirken, bu durum gerçekten ilginç görünüyor ve şimdilik tam olarak net bilgiler verilemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal iPhone SE 2 / iPhone 9 hakkında şimdiye kadar çıkan teknik detaylar şöyle:

Telefonun gücünü A13 Bionic işlemciden alacağı biliniyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, 399 dolardan raflardaki yerini alacak deniyor. Bu açıdan Apple’ın en uygun fiyatlı yeni iPhone’u ve pazarın en ucuz amiral gemilerinden birisi olacak telefon, 3D Touch olmadan yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz, sızan kısıtlı bilgilere göre sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modeli