reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X tanıtılmadan 24K altın kaplama versiyonu göründü

iPhone X, 12 Eylül’de Türkiye saati ile 20:00’de tanıtılacak. Satış tarihi içinse dedikodular sürüyor. Ancak şimdiden altın kaplama bir iPhone X siparişi vermeniz mümkün.

Başta iPhone olmak üzere belli başlı akıllı telefonların altın kaplama modellerini satmasıyla ünlü olan Goldgenie belli ki yeni iPhone X için en az Apple hayranları kadar heyecanlı. İnternet sitesi üzerinden altın iPhone X için ön sipariş almaya başlayan firma kullanıcılara 24K altın, roze altın ve platin olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Bununla da yetinmeyen Goldgenie, 24K altın iPhone 8 için de talep formu oluşturmuş. Hatta altına da cihazın beklenen özelliklerini yazmayı da ihmal etmemiş.

iPhone X satış fiyatı 1.000 ila 1.200 dolar olması bekleniyor. Goldgenie’nin bu fiyatı katlayacağına şüphe yok. Zira firmanın 3.258 dolara satılan 24K altın iPhone 7 Plus modeli bulunuyor. İşi elmaslarla taçlandırmak isteyen kullanıcılar iPhone 7 modeline 19.500 dolara kadar ödeyebiliyor. iPhone X modelinin halihazırda oldukça pahalı olması beklenirken, altın ve elmasla kaplanınca fiyatı ne kadar olur işte orası meçhul. Goldgenie’nin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.