reklamı kapat

POPÜLER

Apple 2018 iPhone Xs
Apple 2018 iPhone Xs

Apple iPhone Xs çıkmadan “uçuk fiyatlı” altın kaplama versiyonu ön siparişe açıldı

Teknoloji devi Apple, yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Bir firma ise Apple’dan önce davranarak iPhone Xs modelinin altın versiyonunu ön sipariş açmış durumda.

Bahsettiğimiz bu firma Goldgenie. iPhone X’un yerini alacak yeni modeli kesinleşmeden iPhone Xs olarak isimlendiren firma, telefonun 18 karat altın kaplama versiyonunu şimdiden ön sipariş üzerinden satışa başlamış durumda. iPhone X ile aynı tasarıma sahip olacağı kesinleştiği için öncü davranan firma, bu özel versiyona tam 100 bin pound fiyat çekiyor. Ön siparişinin sadece (!) 50 bin pound ödenerek yapılabildiği telefon, şimdiye kadar satılan en pahalı iPhone’lar arasında yer alıyor. Direkt olarak “Billionaire Solid Gold Edition” şeklinde isimlendirilen bu iPhone Xs, beklendiği üzere çok özel bi kutuyla geliyor. Ömür boyu garanti verilen 256 GB depolamalı modelin, telefon gerçekten satışa çıktıktan hemen sonra hazırlanarak satın alanlara gideceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple 2018 iPhone Xs

Apple’dan eylül ayında üç yeni iPhone modeli geliyor

Bunların OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, yine OLED ekranlı dev iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Fiyat tarafında bakıldığı zaman ise ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 ise 600-700 dolar seviyesinde karşımıza çıkacak deniyor.

İlgili Video

Şirketin son reklamlarından