reklamı kapat

POPÜLER

iPhone’a orijinal Macintosh görünümü kazandıran stant

21 Nisan 2017

Günümüzde retro tasarıma sahip her şey giderek daha fazla ilgi görürken iPhone’unuzu özel bir stantla Macintosh görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Elago son zamanlarda Macintosh konseptini günümüz cihazlarına getiren stantlarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Hatırlarsanız daha önce benzer bir çalışma Apple Watch için hazırlanmış ve büyük beğeni toplamıştı. Ardından Raspberry Pi ve e-paper ekranla LEGO Macintosh hazırlayanlar da oldu ancak Elago daha pratik bir tasarımla karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Sevilen firma şimdi Macintosh görünümlü stantlarını iPhone’lara uyarladı.

M4 ismiyle anılan bu ürün iPhone’unuzu yan taraftan standa yerleştirmenizin ardından kullanılıyor. Arzu edenler ekstra bir klavye alarak Macintosh görünümünü tamamlayabiliyor. Üstelik bu sevimli standı kullanırken telefonunuzu şarj etmeye devam edebiliyorsunuz. Çirkin görüneceğini düşündüğünüz tüm kablolar Macintosh görünümlü standın arkasına gizlenebiliyor. Böylece bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz.

M4 iki farklı renk seçeneğine sahip. Klasik beyazın yanı sıra siyah da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Fakat bu noktada belirtmek gerekiyor, bu Macintosh görünümlü stant her iPhone için uygun değil. Şimdilik sadece iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 7 ile kullanılabiliyor. Plus modellerle uyumlu bir versiyonu ise bulunmuyor.

iPhone’la birlikte kullanılan özel Macintosh görünümlü standa ait görüntüleri haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim bu standa sahip olabilmek için 35,12 euroyu gözden çıkartmak gerekiyor.

YORUMLAR