reklamı kapat

POPÜLER

screen520x924

iPhone’a özel 4K uygulamasının satış fiyatı dudak uçuklatıyor

Apple, App Store’daki en pahalı uygulamalardan biri olan Vizzywig 4K isimli uygulamayı indirmeye sundu. iVip Black, Buddy Repperton’s Gold gibi App Store’da fahiş fiyata satılan uygulamalar arasına katılan Vizzywig 4K, adından da anlaşılacağı üzere 4K video kaydına olanak sağlayan bir uygulama. Full HD video kaydedebilen iPhone 5s’e 4K video kaydı yeteneği kazandıran uygulama, iOS 7 yüklü iPhone 5s ile uyumlu şekilde çalışıyor. Bu uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcıların ilk etapta iOS 8 işletim sistemini yüklememeleri öneriliyor.

iOS 8’in fotoğrafları çok hızlı seri halde çekmesine engel olması buna sebep gösteriliyor. Uygulamanın 4K video kaydı gerçekleştirdiğini biraz önce belirtmiştik. Uygulama aslında teknik olarak 4K video kaydı yeteneğine sahip değil. Birden fazla fotoğrafı birleştirip tek bir görüntü haline getiren uygulama, 4K fotoğrafları saniyede 24 kare hızında yakalıyor ve ardından bu fotoğrafları birleştirip 4K video oluşturuyor. Saniyede 72 MB hızında çekimlere imza atan uygulamanın satış fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten. App Store üzerinden indirmeye sunulan uygulamanın Türkiye’deki satış fiyatı tam 2.099,99 TL.

Bu uygulamaya dünyanın parasını vermek istemiyorsanız, iPhone 5S için geliştirilmiş 2K video kaydeden bir başka uygulamaya 12,99 dolar vererek sahip olabilirsiniz.

Vizzywig 4K

FİYAT
2.099,99 TL

BOYUT
53,9 MB
YÜKLEMEK İÇİN
iOS Vizzywig 4K

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
screen520x924
screen520x924
Vizzywig 4K

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone’a özel 4K uygulamasının satış fiyatı dudak uçuklatıyor” için bir cevap

  1. trkone dedi ki:

    2 binliraya 4k kayıt yapan bir android cihaz alıp sadece 4k kayıt için kullanmak daha mantıklı gibi 🙂