reklamı kapat

POPÜLER

su geçirmez

Nano kaplama teknolojisi, tüm cihazları su geçirmez yapıyor [Video]

Hepimizin başına gelmiştir. Ya dizüstü bilgisayarımıza çay dökülmüş, ya tabletimize su sıçramış ya da cep telefonumuz yağmur sularına maruz kalmıştır. Liquipel’in geliştirdiği su geçirmez nano kaplama, tüm bu “sulu” sorunların önüne geçiyor.

Amerikalı şirket Liquipel, devrim niteliğinde bir teknoloji geliştirdi. Akıllı cihazların yüzeyine uyguladıkları hidrofobik nano kaplama sayesinde, teknolojik aletlerin düşmanı olan sıvı maddeler, artık sorun teşkil etmeyecek. Üstelik şirketin belirttiğine göre; gözle görülmeyecek derecede ince olan nano kaplama, cihazların ekranını, performansını ve hissiyatını etkilemeyecek. Kaplamanın, saç telinden bin kat daha ince olduğu söyleniyor.

Kullandıkları teknolojiyle ilgili henüz detaylı bilgi bulunmayan Liquipel, Türkiye’de de faaliyete geçmiş durumda. Firmanın Türkiye web sitesine göre, kaplama uyguladıkları cihazlar arasında iPhone 5s, HTC One (M8), Samsung Galaxy S5, iPad 2 ve dahası bulunuyor. Firma ve su geçirmez teknoloji hakkındaki kısa tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Nano kaplama teknolojisi, tüm cihazları su geçirmez yapıyor [Video]” için bir cevap

  1. Emre Güneş dedi ki:

    garantisini verebilecekler mi 😀 ıphone 6 verilmez bu adamların eline 😀