reklamı kapat

POPÜLER

JBL Charge 4
JBL Charge 4

IPX7 sertifikalı JBL Charge 4 için indirim fırsatı; işte hoparlörün yeni fiyatı

Kısa bir süre önce JBL Charge 5‘i incelemiş ve sunduğu ses performansından çok etkilenmiştik. JBL Charge 5, Charge ailesinin en iddialı modeli olsa da JBL Charge 4 de halen dikkat çekici bir performansa sahip bir model.

JBL Charge 4 modelinin fiyatında indirim yapıldı. İlk satışa sunulduğunda fiyatı 1.999 TL olan kablosuz hoparlörün fiyatı 1.467 TL‘ye geriledi. Siyah renkli hoparlör bu fiyata satın alınabiliyorken hoparlörün kırmızı ve mavi renkli modellerinin satış fiyatı daha yüksek. Charge 5, IP67 sertifikasına, Charge 4 ise IPX7 sertifikasına sahip. Su sıçramalarına karşı karşı dayanıklı olan hoparlörün pili tam olarak şarj edildiğinde 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Pil kapasitesi 7.800 mAh olan hoparlör telefonları veya tabletleri de şarj edebiliyor. JBL Charge 4, Connet+ özelliği ile 100 e kadar JBL Connet+ özellikli hoparlöre bağlanabiliyor. 965 gram ağırlığındaki hoparlörün frekans tepki aralığı ise 60Hz – 20kHz.

JBL Charge 4 ile birlikte JBL Charge 5 de fark yaratan performans sunuyor

JBL Charge 5 ise 8 farklı renk seçeneğiyle Türkiye’de satın alınabiliyor. Charge 5’te PartyBoost adı verilen bir özellik de yer alıyor. Hoparlörün üst kısmında yer alan bu tuşa basıldığında hoparlör diğer Charge 5’lerle bağlantı kurup çok yüksek ses performansı elde edilebiliyor. JBL’in belirttiğine göre Charge 5, 100 adete kadar JBL hoparlöre bağlanabiliyor. Hoparlörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu arada Charge 5’in Türkiye’deki fiyatı ise 1.648 TL.
JBL Charge 4

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem