reklamı kapat

POPÜLER

iRobot i8

iRobot’tan bahara özel indirim fırsatı; işte detaylar

iRobot, seçili robot süpürgelerde bahara özel yüzde 25 indirim imkanı sunuyor. 1-22 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek bahar kampanyası ile kullanıcılar robot süpürge ve paspas modellerini indirimli satın alabiliyor. İndirimli satın alabileceğiniz Roomba robot süpürgeler arasında Roomba Combo i5, Roomba i7, i7+, Combo i8, J5 ve J9 yer alıyor.

Tek bir hazne değişimi ile hem süpürme hem paspaslama performansı sunan Combo j5 & j5+ robotlar, zemindeki 80’den fazla engeli algılayabiliyor. İleri seviye işletim sistemi (iRobot OS) sayesinde size temizlik önerilerinde bulunup,  en uygun temizlik programı oluşturabiliyor.  Akıllı haritalama özelliği ile alan ve oda seçimine olanak tanıyor. Bu da kullanıcı isteği doğrultusunda tek bir odanın temizliğini veya belirli bir alanın hem süpürülüp hem de paspaslanmasını kolaylıkla sağlıyor. Halıları yasaklı bölge olarak işaretleyerek, paspaslanmasını istemediğiniz alanlar da kolayca belirlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iRobot Roomba j9 serisi sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Yeni tanıtılan bir diğer model Roomba j9+, i ve j serisi robotların en güçlüsü olarak karşımıza çıkıyor. PrecisionVision özelliğiyle zemindeki 80’den fazla engeli algılayarak akıllıca kaçınan seri evlerin haritasını kaydederek oda ve alan seçimlerine olanak tanıyor. Gelişmiş işletim sistemi (iRobot OS) sayesinde evinizin ihtiyaçlarına uygun en etkili temizlik programını oluştururken, dirt detective (kir dedektifi) özelliği ile evinizdeki kir yoğunluğunu ölçerek her odanın kirlenme düzeyine göre özelleştirilmiş temizlik rutinleri oluşturuyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın