reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen California

İşte 2020 Volkswagen California ve beraberinde gelen yenilikler

İlk resmi gösterimi Almanya’da yapılacak olan 2020 Volkswagen California 6.1 ailesi, etkili dokunuşlarla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz ay içerisinde paylaşılan render çizimleri üzerinden ilk detaylarını değerlendirme fırsatı bulduğumuz 2020 Volkswagen California bugün itibarıyla tam anlamıyla karşımızda duruyor. Önümüzdeki günlerde kapılarını açacak olan Düsseldorf Karavan Fuarı‘nda sergilenmek üzere görselleriyle birlikte resmi kaynaklardan detayları paylaşılan model makyaj niteliğinde değişimler elde etmiş durumda. California 6.1 olarak ürün gamında satışa sunulmaya devam edilecek olan bu maceracı karakter, üzerinde yapılan dokunuşlarla daha modern çizgilere sahip. Özellikle yeni LED ışıklandırma grupları, güncellenen ızgara ve tüm bölgedeki tamponların hissedilir bir formül yarattığını da söyleyebiliriz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen California hakkında bilinmesi gerekenler

Ailenin en üst noktası olacak Ocean donanım paketi üzerinden fotoğrafları paylaşılan yeni California’nın dış bölümü üzerinde en zengin parçaları taşıyor diyebiliriz. Artırılmış krom parçalar ve klasik Transporter’dan gelen çift gövde renginin makyajla birlikte en temel farkı yarattığı net bir şekilde görülebiliyor. Volkswagen tasarımcılarının en büyük değişimleri ise iç dünyada denebilir. Üst paketlerde yeni bir mutfak ünitesiyle gelen California’da; lavabo, ocak ve buzdolabının açılması için yeni butonlar, yeni bir USB soketi ve ahşap paneller bu noktada öne çıkarılabilir. Tercih edilen yeni çift kişilik yatak ile daha konforlu bir uyku vadeden marka, arka taraftaki yaşam alanını da daha özelleştirilebilir hale getirmeyi tercih etmiş. Gerek ürücü gerekse yolcular için hayati verilere erişim sağlayan 9,2 inçlik dijital ekranı da listede üst sıralara yazabiliriz. Kaputunun altında 2.0 litrelik turbo dizel motorun 200 beygir üreten versiyonunu taşıyacak olan model dört tekerlekten çekişli olarak sipariş edilebilecek.

İlginizi çekebilir

Kendi bataryası ve elektrik ünitesi bulunan karavan