reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Rox Wireless

Jabra Rox Wireless ile kablolarınızdan kurtulun

Yüzlerce hatta binlerce lira vererek satın aldığımız akıllı telefonlar için aksesuar gerektiğinde biraz ucuza kaçtığımız bir gerçek. 10-20 liraya satılan, markasız ve yalnızca “işimizi görecek” kılıflar, ekran koruyucular ve kulaklıklar en büyük teknoloji marketlerinde dahi karşımıza çıkıyor. Ancak neyse ki kaliteden vazgeçmeyenler için Jabra gibi markalar üst seviye ürünler üretmeye devam ediyor. Danimarkalı firmanın bluetooth kulaklığını yalnızca telefonla konuşmak için kullanmak istemeyenleri düşünerek tasarladığı Rox Wireless da bu ürünlerden biri.

Jabra Rox Wireless
2014 CES İnovasyonları Tasarım ve Mühendislik Ödülleri’nde Onur Ödülü almaya hak kazanan Rox Wireless, destekleyen cihazlarla kablosuz olarak iletişim kuruyor. Boynunuza asabileceğiniz kulaklığın kulaklık kısımları, mıknatıslı yapısı sayesinde birbirlerine tutunuyor ve böylece boynunuzda bir aksesuar olarak kalabiliyor. Mıknatıslar aynı zamanda kulaklığı güç tasarruf moduna da sokuyor. 6 saate kadar kesintisiz müzik çalabilen Rox Wireless üzerinde telefon grüşmelerini kolaylaştıran tuşlar da mevcut. Paslanmaz çeliğin de aralarında bulunduğu malzemelerden üretilen kulaklık, toza ve suya dayanıklılığını gösteren IP52 sertifikasına sahip.

Jabra elbette yalnızca tasarım ve sağlamlık üzerine oynanamış, ses kalitesine de önem vermiş. Derin baslar vadeden kulaklık aynı zamanda Dolby’yi de destekliyor. Bu da onu rakiplerinden ayırıyor. Jabra’nın, Dolby Digital Plus sayesinde YouTube’dan müzik ve içerik yayını yapabilen Jabra Sound adlı bir uygulaması da bulunuyor. Üç farklı kulak yastığıyla her kullanıcıya konforlu bir deneyim sunan Row Wireless’ın Türkiye satış fiyatı 399 TL.

Jabra Rox Wireless

VİDEO