reklamı kapat

POPÜLER

Jabra’nın fitness odaklı yeni kulaklığı Türkiye’de

Jabra fitness odaklı yeni kulaklığını satışa çıkardı. Türkiye’de 600 TL’den satışa sunulan Jabra Sport Coach, fiyatı gibi iddialı özelliklere sahip.

Kros antrenmanı ve salon egzersizleri için optimize edilen yeni kablosuz kulaklık, özelleştirilebilen akıllı sesli antrenörüyle egzersizleri daha iyi takip edip ve analiz etmeye yardımcı oluyor. Kablosuz özelliği sayesinde kullanıcıların yalnızca antrenmanlarına odaklanmasını sağlayan Sport Coach, kişisel antrenör uygulaması ile de performansı bir üst seviyeye çıkarmak için tavsiyelerde bulunuyor.

Antrenmanları müzik eşliğinde daha iyi sunmak için Dolby teknolojisiyle donatılan kulaklık Jabra’nın Sport Life fitness uygulamasıyla birlikte geliyor. Söz konusu uygulama, egzersizleri optimum şekilde tamamlamak adına kullanıcıya kişiselleştirilmiş ve motive edici sesli antrenörlük yapıyor.

Egzersizler koşu ile entegre edildiğinde, TrackFit hareket sensörü gidilen mesafeyi, tempoyu, adımları, ritmi ve kalorileri ölçüyor. Ter ve hava şartlarına dayanıklı olan Jabra Sport Coach kulaklığın Fitness Seviyesi Test Ölçümü özelliği ise açık veya kapalı alanda maksimum oksijen tüketimini ölçmeyi sağlıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Jabra Sport Coach’un Türkiye satış fiyatı 600 TL.