reklamı kapat

POPÜLER

JBL Club Pro Plus kablosuz kulaklık

JBL Club Pro Plus kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Kablosuz kulaklık pazarına bir model daha eklendi. Dakikalar önce JBL Club Pro Plus modeli tanıtıldı. İşte bilinmesi gerekenler;

Kablosuz kulaklık pazarı inanılmaz büyük hale geldi. Pazarın son üyesi JBL Club Pro+ ise standart bir tasarımla öne çıkmaya çalışıyor. Kulak içi formunda olan model, biraz büyük bir kulaklıklar kullanıyor. Modelin bu kadar büyük olmasının arkasında ise ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji ile sizi gürültü ortamlarda rahat ettirecek model, açıklandığı kadarıyla 8 saate kadar pil ömrüne sahip. Bu süre şarj özellikli hazne ile 24 saat kadar artırılabiliyor. Kullanım ömrü konusunda çok iyi olan model, suya karşı bir seviyeye kadar dayanıklı ve Android cihazlar ile hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Telefon görüşmesi için de kullanılabilen model, 199 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip ve sadece siyah renkte geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Club Pro Plus kablosuz kulaklık yalnız gelmedi

Firma bir de hemen yukarıda gördüğünüz canlı renklere sahip, 99 dolarlık Endurance Peak II modelinin tanttı. Sporculara odaklanan bu model, yine kulak içi formunda ve kulağı sararak spor sırasında düşmeyi engelliyor. Bu model ve JBL Club Pro Plus, özellikle yüksek bass performansına odaklanıyor deniyor. Bu da birçok kişinin hoşuna gidecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da mutlaka göz atılması gereken en taze rakiplerden