reklamı kapat

POPÜLER

JBL kablosuz kulaklık
JBL kablosuz kulaklık

JBL’den dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık modelleri

CES 2020’de dikkat çeken kablosuz kulaklık duyurularından birisine de JBL imzasını attı. Firmadan farklı kişilere özel birçok yeni model geldi.

JBL tarafından karşımıza çıkarılan en etkileyici modeller yeni CLUB serisinde yer alıyor. Hemen aşağıda görebileceğiniz ü farklı versiyon halinde gelen modellerin en üstünde 350 dolarlık CLUB ONE yer alıyor. 40 kHz frekans değerine kadar çıkan model, Hi-Res sertifikasıyla en iyisini isteyenlere hitap ediyor. Özellikle de odyofilleri hedefleyen kulaklık, grafen temelli sürücüleriyle çok yüksek bir ses berraklığı sunuyor. Aynı zaman aktif gürültü engelleme yapabilen kablosuz kulaklık, bu konuda çok iddialı deniyor. Model gürültü engellemeyi Apple AirPods’tan farklı olarak saniyede 200 değil tam 50 bin kez örnekleme yaparak gerçekleştiriyor. 23 saat pil ömrü sunan modelin hemen altında ise daha düşük bir aktif gürültü engelleme altyapısına sahip 250 dolarlık CLUB 950NC  bulunuyor. En altta ise 150 dolarlık kulak üstü yapıda gürültü engelleme yapamayan CLUB 700BT bizleri karşılıyor.

JBL kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL kablosuz kulaklık modelleri oldukça iddialı

Firmanın diğer modellerinin ilki ise sayfanın üstünde görebileceğiniz AirPods’a rakip TUNE 220TWS modeli. Bir şarj haznesiyle ve birçok farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklık, çok şık ve bir bakıma şirin görünüyor. Tek şarjla 3 saat, hazneyle beraber 16 saat pil ömrü bulunan model, 100 dolar fiyat etiketine sahip. Bu arada bir de sporculara yönelik aşağıda görebileceğiniz 150 dolarlık LIVE 300TWS bulunuyor. Kulak içi formundaki model, suya dayanıklı ve normalde 4 saat, şarj özellikli hazne ile 14 saat pil ömrü sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Acer’ın yeni dizüstü bilgisayarı