reklamı kapat

POPÜLER

JBL Tune 510BT

JBL Tune 510BT kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

JBL Tune 510BT kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı duyuruldu. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kulaklık Multi Connect özelliğiyle iki cihaza aynı anda bağlanabiliyor.

Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantıya destek veren JBL Tune 510BT bu sayede cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Kulaklık tam dolu pille 40 saate varan pil ömrü vadediyor. Hızlı şarj özelliğine de sahip olan kulaklık 5 dakika şarj edildiğinde 2 saat pil ömrü sunuyor. Kulaklığın pili yaklaşık 2 saatte doluyor. Kullanıcılar cihazı USB-C bağlantısı üzerinden şarj edebiliyor. 32 mm’lik sürücüyü bünyesinde barındıran kulaklık bu sayede güçlü bir ses performansı vadediyor. Kulaklık sesli asistanlardan Siri ve Google Asistan‘la da uyumlu şekilde çalışıyor. Katlanabilir bir tasarım sunan kulaklık bu sayede kompakt yapıdaki gövdesiyle de öne çıkıyor. Cihaz giriş seviyesine konumlandırıldığı için aktif gürültü engelleme özelliğine ne yazik ki sahip değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Tune 510BT kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Frekans tepki aralığı 20 Hz – 20 kHz olan kulaklık yapılan indirimle piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Kulaklığın indirimli fiyatı ise 1.439 TL. Cihaz kredi kartlarıyla taksitle de satın alınabiliyor. Hafif tasarımıyla göze çarpan kulaklık uygun fiyata güçlü ses performansı arayan kullanıcılara hitap ediyor. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER