reklamı kapat

POPÜLER

JEEP elektrikli bisiklet

JEEP imzalı elektrikli bisikletler BİM’e geliyor; işte bisikletlerin fiyatları

BİM bu hafta sunacağı kampanyada JEEP marka elektrikli bisikletleri satışa sunuyor. 29 Nisan’da geçerli olacak kampanyada JEEP’in iki farklı elektrikli bisikleti geliyor.

Advertisement

Hem online hem de mağaza üzerinden satışa sunulacağı açıklanan elektrikli bisikletlerden YDIII saatte 25 kilometre hıza çıkabiliyor. Sürücülere ve yol koşullarına göre 35-45 kilometre arası bir menzil sunan bisiklette 20 inç alaşım jant kullanılıyor.  Mekanik disk frenlerin tercih edildiği model aynı zamanda katlanabiliyor.  JEEP’in bir diğer bisikletinde Gemstone imzalı lastikler kullanılıyor. Elektrikli bisikletin fiyatı ise 9.449 TL. Kullanıcılar elektrikli bisikleti peşin fiyatına kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. BİM’in satışa sunacağı bir diğer bisiklet ise JEEP Rx5. Satış fiyatı 10.999 TL olacağı açıklanan bisiklette daha kalın lastikler kullanılıyor. Arazi koşulları için daha uygun olduğu görülen modelde YDIII’te olduğu gibi 35-45 kilometre arası bir menzil değerine sahip. Saatte maksimum 25 kilometre hız değeri sunan katlanabilir bisiklette 36v 10.4 pil mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JEEP elektrikli bisiklet modelleri uzun menzil değerleri sunuyor

LED ön farla gelen bisiklette Shinamo imzalı 7 vites bulunuyor.  Her iki modelde de LCD bir gösterge ekranı mevcut. Elektrikli bisiklet modellerinin popülerleştiği günümüzde JEEP’in elektrikli bisikletlerine göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display