reklamı kapat

POPÜLER

jeep elektrikli bisiklet

Gücüyle çok iddialı Jeep elektrikli bisiklet satışa çıkıyor

Elektrikli bisiklet pazarının sürpriz isimlerinden Jeep, ilk elektrikli bisikletini yurt dışında satışa çıkarıyor. Fiyat da açıklanmış durumda.

Beklendiği üzere zorlu arazilere özel tasarlanan Jeep elektrikli bisiklet, açıklandığı kadarıyla yurt dışında tam 5.899 dolar gibi inanılmaz bir fiyat etiketiyle satın alanlara gönderilmeye başlanıyor. Pazardaki rakiplerine oranla gerçekten çok pahalı olmasına rağmen dikkat çekmeyi başaran bisiklet, merkeze konumlandırılan Bafang Ultra elektrik motoru üstüne kuruluyor. Bu motor doğru pil kombinasyonu ile en üstte tam 1.600W güç sunabiliyor ve 160 Nm gibi şaşırtıcı derecede yüksek tork getiriyor. Yani gerçekten çok güçlü olan Jeep imzalı ilk elektrikli dağ bisikleti, görebileceğiniz üzere kalın lastiklere ve gelişmiş süspansiyon sistemlerine sahip. Bu sayede her türlü zemin koşulunda yol alınabilecek model, önde ve arkada disk frenler ile donatılmış. Tam dolu pille 64 km yol yapabildiği aktarılan bisikletin, halen direkt olarak Jeep‘in imzasını taşıyan bir parçası yok gibi görünüyor. Evet bu bisikletin arkasında esas olarak başka bir firma yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep elektrikli bisiklet QuietKat desteğiyle hayat buluyor

Bu elektrikli bisikletin Türkiye’de satılmasını ise kesinlikle beklemiyoruz. İleride bir sürpriz olması ihtimali de tam 5.899 dolarlık fiyat etiketi nedeniyle çok olası durmuyor. Bu arada güçlü dağ bisikleti için yeni yayımlanan yukarıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir

Tasarımıyla fark yaratan bisiklet modeli