reklamı kapat

POPÜLER

Kablosuz, ışıklı yılbaşı ağacı süsü [Video]

Yılbaşı ağacı süslemelerine teknolojik bir çözüm sunan kablosuz ışıklandırma sistemi AURA ile kolaylıkla birbirine dolanarak zarar görebilen klasik kablolu ışıklandırmalar tarihe karışıyor.

Mevcut ışıklandırma seçeneklerinin yeni yıl heyecanını adeta kabusa dönüştürdüğünü ve önemli bir zaman kaybına yol açtığını ifade eden girişimciler Hardeep Johar ve Chris Higgins, AURA ile kablo derdini ortadan kaldırmayı başarıyor.

auraBuna göre normal bir priz aracılığıyla çalışabilen ve ağacın boyuna göre yere ya da gövdenin ortasına yerleştirilen çemberden güç alan özel küresel LED aydınlatmalar, ilgili manyetik alan sınırları içerisine girdiğinde otomatik olarak devreye giriyor.

aura_2Açık beyaz,  buzlu beyaz ve çatlak görünümlü beyaz olmak üzere üç farklı modele sahip cihaz, kırmızı, yeşil, mavi ve turuncu renklerde de ışık verebiliyor. Üstelik mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilen sistem için zaman planlaması yapabilmeniz de mümkün. Yaklaşık 20 yıl kullanım ömrü sunan ve 50 bin dolar fona ulaşan AURA’nın en erken ekim 2015’te satışa çıkması bekleniyor.

VİDEO