reklamı kapat

POPÜLER

kablosuz kulaklık: Nothing Ear Stick

Kablosuz kulaklık Nothing Ear Stick Türkiye’de satışa sunuldu

Nothing şirketinin ilk ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık sonrasında Nothing Ear Stick modeli de gelmişti.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda ses getiren şirketi Nothing, ilk donanım ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık ve ilk akıllı telefon modeli Nothing Phone (1) sonrasında karşımıza Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık modeli ile çıkmıştı. İşte bu dikkat çeken ürün artık Türkiye’de de elde edilebiliyor. Detaylarına burada yer verdiğimiz Nothing Phone (1) gibi Türkiye’ye getirilen şık kablosuz kulaklık, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 2.999 TL fiyatla elde edilebiliyor. Daha sonra başka satış kanallarına da girecek kulaklık, deneyenler tarafından genel olarak iyi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın ilk kablosuz kulaklık modeli gibi şeffaf gövde yapısının benimseyen ve esasen bu konuda fark yaratan yurt dışı için 99 dolarlık ürün, silikon uçlara sahip değil ve bu nedenle ANC özelliğini de es geçiyor. 12.6 mm boyutunda özel hazırlanmış sürücüler üzerine kurulan ve ses konusunda iddialı olduğu aktarılan Bluetooth temelli model, 7 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Bu süre hazne ile beraber 29 saate kadar çıkarılabiliyor. Haznenin silindirik yapısından dolayı kablosuz şarj taşımayan Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık modeli, SBC ile AAC desteğine sahip ancak aptX’i geride bırakıyor.

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

İLGİLİ HABERLER